Říjen 2008

Sakra

31. října 2008 v 21:43 | Debbie Tension
Právě se mi totálně rozjebal design xD tak sem sem dala zatím toto než to dám zpátky xD

Debbie

EDIT: Tak už je to snad dobrý xD

Nový myspace layout

29. října 2008 v 19:18 | Debbie Tension |  Blah, blah, ...
Už mě přestalo bavit to moje fialové cosi, tak sem tam dala flash layout...Njn...taky má nějaké chyby...třeba se dýl načítá, nechcou se mi tam zobrazit přátelé a přehrávač je až kdesi dole....ale je to rozhodně snesitelnější než to předtím xD.

Kuk --->A kdo neví moje ms tak - TADY -

Debbie

4.design

29. října 2008 v 18:57 | Debbie Tension |  Designs
Název: Kiss

Rozlišení: Mozilla Firefox 1680×1050

Od: 29.10.2008

Do: ???

Verze: 4

Hodocení: 7/10

Komentář: Celkem jednoduchý design, kde jsem využila novou funkci blogu.cz a to "Volitelný box". Je to dost dobrá věc, konečně můžu dát rubriky pod záhlaví ;-). Jinak co se týče designu, jsem s ním celkem spokojená, ikdyž myslím, že už jsem dokázala udělat i lepší designy :D.

Náhled:

Click

Ikonka:


Nikdy nepochopím hip-hop xD

29. října 2008 v 17:49 | Debbie Tension |  Diary
Zdar jak sviň xD. V pondělí jsem byla v Brooklynu na jakémsi koncertě...prostě ňácí divní hopeři xD. Radši vám sem zkopíruju toto:

27.10.2008 - T-music Kontrafakt and El´nino tour
Kontrafakt a El Nino na největším turné s t-music v historii československého HipHopu! Není třeba dále představovat nejlepší skupinu slovanských národů a to Kontrafakt, která má ve své kariéře na účtu nespočet úspěchů a nyní mimo klasiky představí některé ještě nevydané tracky. Jako druhým interpretem je raper El Nino ze skupiny Disgrafix, který představí světu nové album Anticrist s celou jeho skupinou. Krom bandy Kontrafakt a Disgrafix, s nimiž spojeni Djové Anys, Chococolatic a doplňující neméně horší Dj Zato, tě čekají různé bonusy, soutěže, exhibice aj. Dárečky od t-music, special Dj showcase od Dj Chococolatica, volné vstupy pro majitele T-Mobile Czech Republic a.s. tarifu BAV SE, tombolu v hodnotě 10 000 Kč značek Dada, RocaWear, Sixtynine, Nugget, soutěže o hodinky a šperky Storm, energii od RedBullu, welcome drinks od Jim Beam, street dance exhibice a jiné bonusy. Vstup 150,- Kč.

No jako bylo to strašně moc divný, bestak sem tam šla jenom proto že sme si koupili flašku vodky, tak aby to bylo kde vypit xD. No prostě bylo to celý strašný...Já fakt nikdy nepochopím smysl hip-hopu xD přijde mi to jako jedna velká sračka...prostě jenom kecy a mávání rukama xD. Dobře... když někde hraje americkej nb nevim jakej hip-hop tak je mi to celkem fuk, ale jak spustí českej nebo slovenskej tak jdu blit xD. No prostě první tam byl ten El´nino a všecí tam skákali a nvm co, já sem seděla na stole, v ruce cígo a skoro sem spala xD byla to prostě trapárna xD. Pak tam byli ti Kontrafakt no neviděla sem rozdíl mezi tím prvním ale dobře teda xD. Jediných pár slov co sem jim rozuměla bylo: piča, vyjebaný, zkurvený, kokot xD. Prostě to nechápu xD. Pomoc...ať ten hip-hop konečně někdo úplně zruší :D. Až bude video tak vám to sem dám a uvidíte sami jak to bylo trapný xD.

Tady máte fotku, kde vidíte jak to tam asi vypadalo xD. Všichni se ohromně bavili a Debbinka tam stála a tupě zírala co to je za kravinu xD (sem tam v tom červeném kroužku napravo :D)


Debbie

P.S. Chtěla bych změnit design, tak uvidím jestli se o něco pokusím :D

Řetězák /// 17

26. října 2008 v 20:44 | Debbie Tension |  Chains
PRAVIDLA

Pustíte si v přehrávači dvacet písniček, které ovšem nebudete dopředu vybírat, by bylo podvádení! Nejlepší je si stáhnout nějaká nová nebo naopak starší alba (u single cd hrozí to, že vám zrovna začne hrát instrumental nebo víckrát stejná písnička) a pustit si je.
Písničky dejte přehrávat náhodně. Pokaždé, kdy Vám začne hrát nová písnička si jí vyplníte jako odpověď na jednu z otázek (postupujete hezky od 1 až do 20, ne na přeskáčku).
1) Pokud se tě někdo zeptá: "Je tohle dobré?", co odpovíš? 4 Words (To Choke Upon)

2) Jak bys popsala sebe samotnýho? The Young and The Hopeless (nj xD)

3) Co se ti líbí na mužích/ženách? Stich ins Glück

4) Jak se dnes cítíš? Surrender

5) Jaký je smysl tvého života? Growing up

6) Jaké máš motto? Her Voice Resides

7) Co si o tobě myslí tvoji přátelé? Donť stay

8) Co si o tobě myslí tvoji rodiče? We made it (udělali jsme to xDDDDDDDDDDDDDD)

9) O čem hodně často přemýšlíš? Take my hand

10) Co je to 2 + 2? Last Summer

11) Co si myslíš o svém ex? The fantasy (xD)

12) Co si myslíš o osobě, kterou máš ráda? Virus (hh xD)

13) Jaký je tvůj životní příběh? The Ex (xD)

14) Čím chceš být až vyrosteš? The Virus of Life (jáj xD)

15) Co si myslíš, když vidíš osobu, kterou máš ráda? Nice Guy Finish Last (?)

16) Co ti budou hrát na pohřbu? She's a Rebel (no omg xD)

17) Jaké máš koníčky? Enter Shikari (dobřéééé xD)

18) Z čeho máš největší strach? Heal me (o_O)

19) Jaké je tvé největší tajemství? A Beautiful Lie (ty vole o_O xD)

20) Co si myslíš o svých přátelích? One Step Closer

Tak to je fakt zajímavý jako xD

Nějaké nové fotky ;-)

26. října 2008 v 0:39 | Debbie Tension |  Photos miss
Teďka vyfocené a upravené xD (popisek nad fotkou)Je to nějaký divný, já nvm no :D


Tu sem upravila jenom barvičky, jinak je to čistě přírodní fotka ;-)Taky jenom barvičky :DTady sem dodělala jenom ty modré blbosti :D:D:D


Tak a u této fotky sem změnila jenom velikost xD


To je vše, dobrou noc :-*

Debbie :)

Debbie - photos - part II.

25. října 2008 v 21:38 | Debbie Tension |  Videos

NJn, se prostě musím všude srát xD

Další akce xD

25. října 2008 v 0:15 | Debbie Tension |  Other others
Nooo na většinu z nich se chystám xP


24.10.2008 - Staropramen Ex Tuplák
Tento večer jsme pro vás připravili soutěž v popíjení tuplovaného piva na ex. Každý, kdo se zůčastní získá vstupenku na Shauna Bakera. Nejrychlejší získá 1000,- Kč na ruku a další 2 vstupenky na Shauna Bakera.
25.10.2008 - Československá diskotéka & 80/90 léta
Poslední sobota v měsíci na Brooklynu patří pravidelně české a starší muzice. Navíc se můžete těšit na karaoke show, kde může každý ukázat své pěvěcké nadání. Nejlepší zpěvák pak získá konzumační poukaz v hodnotě 500,- Kč a dvě vstupenky na Shauna Bakera. Pro spestření večera jsme pro vás přichystali módní přehlídku, ve které profesionální modelky předvedou to nejlepší sexy spodní prádlo. Nebude chybět skvělý DJ Boris Staněk, který vám zahraje vše, co si jen budete přát. Starší 30ti let mají tradičně vstup zdarma! Na baru akce: 2x Jagermeister + RedBull za 100,- Kč.
27.10.2008 - T-music Kontrafakt and El´nino tour
Kontrafakt a El Nino na největším turné s t-music v historii československého HipHopu! Není třeba dále představovat nejlepší skupinu slovanských národů a to Kontrafakt, která má ve své kariéře na účtu nespočet úspěchů a nyní mimo klasiky představí některé ještě nevydané tracky. Jako druhým interpretem je raper El Nino ze skupiny Disgrafix, který představí světu nové album Anticrist s celou jeho skupinou. Krom bandy Kontrafakt a Disgrafix, s nimiž spojeni Djové Anys, Chococolatic a doplňující neméně horší Dj Zato, tě čekají různé bonusy, soutěže, exhibice aj. Dárečky od t-music, special Dj showcase od Dj Chococolatica, volné vstupy pro majitele T-Mobile Czech Republic a.s. tarifu BAV SE, tombolu v hodnotě 10 000 Kč značek Dada, RocaWear, Sixtynine, Nugget, soutěže o hodinky a šperky Storm, energii od RedBullu, welcome drinks od Jim Beam, street dance exhibice a jiné bonusy. Vstup 150,- Kč.
31.10.2008 - Halloween Hair show
Kdo se bojí, nesmí do lesa, ale musí tento pátek na Brooklyn na jedinečnou strašidelnou halloweenskou párty. Připraveny budou profesionální kadeřnice, které vám ZDARMA na hlavě vytvoří speciální halloweenský účes. Temnou atmosféru dotvoří originální halloweenská výzdoba, tanečnice a personál v kostýmech. Každý, kdo přijde ve strašidelné masce, nebo kostýmu získá vstup zdarma. Na baru zakoupíš pouze tento večer speciální strašidelné koktejly. Za mixem DJ Petr Zakopal (Kiss Hády)
01.11.2008 - Berentzen Party
Za 5 panáků ochuceného berentzena získáš original tričko Berentzen s hustou hláškou. Berentzen po celý večer za akční cenu 20,- Kč.
07.11.2008 - Big Shock Mega Párty
Šokující párty od Shocku se opět rozjede na Brooklynu. Kup si plechovku Shocku a přiď roztoči Shock kolo štěstí a okamžitě vyhráváš jednu z originálních párty vychytávek. Nebudou chybět krásné hostesky Shock a super zábava.
08.11.2008 - Happy Hour Of Brooklyn
Jako každý měsíc, i v listopadu, je tu šťastná hodinka na Brooklynu. Ale tato akce bude opravdu vyjímečná, protože takovou nálož nápojů jsme tu ještě neměli! V době mezi 20.00 - 21.00 koupíš Frisco, Semtex, Vodku, Tequilu a Jim Beam, spolu se vstupným za pouhých 15,- Kč!
14.11.2008 - Danceparty.cz LIVE! - DJ Boris
Nonstop mix nejznámějších tanečních hitů součastnosti všech hudebních žánrů přijede namíchat brněnský DJ Boris. Na baru koupíš 2 vodky a Kamikaze za 80,- Kč.
15.11.2008 - Energy Párty
Přijď si doplnit energii na prodloužený víkend na Brooklyn. Na baru si dej dvě vodky se Semtexem za 80,- Kč.
16.11.2008 - Shaun Baker & Maloy LIVE!
Tento večer na Brooklyn přijede jeden z největších hitmakerů poslední doby Shaun Baker a poprvé na Moravě si s sebou vezme skvělou zpěvačku Maloy, která naživo zazpívá megahity jako V.I.P., The Power, nebo Hey Hi Hello. Dále pak bude následovat několikahodinový DJ set Shauna Bakera. Nebude chybět představení nového vánočního singlu Could You, Would You, Should You, aneb "Tři oříšky", který právě v těchto dnech vychází. Samozřejmostí je autogramiáda a focení na stránky. A aby toho nebylo málo, tak na baru koupíš zlatou i stříbrnou tequilu za 30,- Kč! Vstupenky na tuto akci koupíš pouze na místě a to do 21.00 za 100,- Kč, poté za 150,- Kč.

EMO radio a hry

25. října 2008 v 0:10 | Debbie Tension |  Other others
Nj je to na lide.cz, ale někdy tam hrají fakt dobře ;-). Takže http://rlcast.lide.cz/?radio=web-emo

No a pak mám ještě stránku kde najdete plno her.. Já sem tam v každé volné chvilce a ještě sem jich neprojela ani polovinu :D Tááákže http://www.y8.com/

Končím s chlastem

25. října 2008 v 0:07 | Debbie Tension |  Blah, blah, ...
Teda myslím to tak, že už nebudu tak intenzivně přidávat obrázky mojich oblíbených alkoholických nápojů sem na blog xD. Ikdyž možná se ještě něco objeví no xD. Když si představím, že teď bych to všecko chlastala xD. No ale sem nemocná :-/. xD Si to vynahradím možná zítra....nb v pondělí a to určitě! xD No každopádně zítra nb v neděli už půjdu ven a nikdo mě v tom nezabrání xD a v pondělí jedem do Břeclavi koupit s kámoškou flašku Vodky a tu si pak vezmem sebou do Brooklynu :D. Dobrý ne? :D....ale pšššššt xD. A jak se jinak máte? :D

Debbie

Zelená xD

25. října 2008 v 0:04 | Debbie Tension |  Pictures
Jn ta tu nesmí chybět xD Peprmiiiint :D:D:D


Malibu

24. října 2008 v 23:56 | Debbie Tension |  Pictures
A další krásný obrázek *in love*

btw. z vlastní zkušenosti nedoporučuju pít Malibu s mlíkem když už jste na šrot xD žaludku to nedělá dobře xD radši si to dejte s džusem :D

17.hříšník :-/

24. října 2008 v 23:44 | Debbie Tension |  Blacklist

[1] Lyrushka | web | obecny_nat.tjcomputers.cz (212.80.91.254)
dnes 23:41 | Blok | Veřejný návštěvník | Smazat | Spamreport & smazat

mohla bys pls hlasnou sem pro Lyrushku and Honey : http://dajunak1.blog.cz/0810/finale-sonb#komentare
kdybys potrebovala pomoct pisni dekujem:-*

Vodka

24. října 2008 v 23:40 | Debbie Tension |  Pictures
Jo to by se mi hodilo :D


Summer Night After Party

24. října 2008 v 23:31 | Debbie Tension |  Videos
No dobrá akce to byla, moc dobrá xD


16.hříšník :-/

23. října 2008 v 21:14 | Debbie Tension |  Blacklist

[1] TrI_BiTh ^^ | web | gw-skal.ehs.sk (77.48.69.1)
dnes 21:12 | Blok | Veřejný návštěvník | Smazat | Spamreport & smazat

Ahoooj=)
Umna je bleskovka..zapoj sa :-* Pls..:)

"Nová" fotka :)

23. října 2008 v 21:12 | Debbie Tension |  Photos miss
No není nová.......teda je to focený tak před týdnem možná dřív, ale teďka sem ji upravila :D.


Retush xD

23. října 2008 v 19:12 | Debbie Tension |  Retouches
click

A tady je původní fotka:


Líbí?

Punk-O-Matic - by Debbie

21. října 2008 v 20:26 | Debbie Tension |  Videos
Nj nudila sem se :D


btw. taky nvm jak se sem zítra dostanu ptž se nám bude jaksi předělávat net...no tak uvidim :D

Zase xD

21. října 2008 v 18:57 | Debbie Tension |  Blah, blah, ...
Čus xD
Jn....včera ani dnes sem nebyla ve škole a asi ani do konce týdne nebudu :D:D:D. Sem zase nemocná :D. Týden a půl doma, pak týden ve škole a teď zas týden doma xD. No ale je pravda že teďka sem fakt nemocná jo :D