Srpen 2008

Škola volá

31. srpna 2008 v 21:45 | Debbie Tension |  Blah, blah, ...
Nééééééé :'(. Já nechci do školy...Je to pro mě úplné utrpení... Prostě se mi zase úplně změní celý denní režim a bude dlouho trvat, než si na to zvyknu. V tu dobu, kdy chodím o prázdninách ven, už chodím domů (kolem 9) a v dobu kdy chodím o prázdninách spát, budu vstávat (5:15) :-//////// bůůůů nééééééé sakra =(. Je to strašné, tak nic no xD.
DT

1 retuška

30. srpna 2008 v 18:40 | Debbie Tension |  Retouches
Do soutěže na coolwewe.sblog.cz ;-)

1 colorka

30. srpna 2008 v 18:35 | Debbie Tension |  Other graphics
Do soutěže na coolwewe.sblog.cz ;-)

1 blend

30. srpna 2008 v 18:32 | Debbie Tension |  Blends
Do soutěže na coolwewe.sblog.cz ;-)

1 avatar

30. srpna 2008 v 18:30 | Debbie Tension |  Avatars
Do soutěže na coolwewe.sblog.cz ;-)

Prázdninová rozlučka

30. srpna 2008 v 15:29 | Debbie Tension |  Diary
Ahojte, v poslední době mám těch rozluček na programu nějak moc... Dobře, řešit to nebudu.... A tentokrát jsem si opět udělala vééééééééééééélkou ostudu :D. Nj to bych nebyla já... xD
Včera jsme si dali sraz s kámoškou o půl 8 a byly jsme asi do půl 9 jen tak venku... Pak jsme šly za klukama na táborák a tam jsem se zase ožrala :D:D:D. Můžete mi vysvětlit, proč já pokáždé, když sem ožralá, do všech něco valím? :D:D:D. Se mi zase smáli :D. Ale takoví dva... mno xD prostě byli zhulení takže sem se aspoň neztrapňovala sama :D. Pak nějak po půl 10 (ano čtete správně, já se dokázala totálně zlít ani ne za hodinu xD....stane se :D) jsme se s kámoškou vydaly do Brooklynu. Se zas bála, že po ní budou chtít občanku... a hovno :D. Konečně jsem si koupila ty vstupenky na Code red :D:D:D. To bude koncert jak sviň :D. By mě zajímalo, kolik se tam jako vleze lidí xDxDxDxD. No potkali jsme jednoho kámoše a že ať jdem s ním na víno :D. Tak jsem se zlila ještě víc :D. Pak jsme šli zpátky a on mě pozval na jelzina :D. heeej dobrý až do teď sem chlastala zadarmo :D. Ale pak sem si prostě musela dat zelenou a další a další :D. No vykouřili jsme za tu noc dvě krabičky cigaret, možná víc ale to nevadí :D. Pak jsme tam kohosi potkali venku a šli jsme dolů na hřiště (co já s těma hřišťěma jako mám? :D)... dělali jsme nekalé věci :D:D:D. Né dobře, zas až tak nekalé to nebylo, ikdyž..........xDxDxD. Jsme tam byli jen dvě holky a ehm čtyři kluci :D. Takže záživné :D. No pak jsme v Brooklynu tancovaly, ječely a dělaly pičoviny prostě :D. Sem měla dost a každého sem zdravila :D. Pak už šla kámoška dom, tak jsem se tam přidala za bývalýma spolužačkama :D. Pak jsme seděli venku a teď slyším jak kluci co stáli kousek dál říkají "Jo Denisa, ta co poslouchá Tokio Hotel..." :D hned mě bylo jasný o kom se baví, tak sem tam vlítla a prej jako co co jako :D. Mě tam řešili s jedním tím nvm kým, co sme s ním byli minulej týden na pizzerce a ....prostě mě řešili :D. Pak jsme šli zas tancovat a pak nějak po 3.hodině že už půjdem dom...měla sem poslední 2cíga a to se mi nechtělo tahat dom, tak sem si zapálila obě naráz :D:D:D. Nejdřív sem šla s kámoškou a pak už kousek sama... Tam jelo dolů nějaký auto a teď se otočilo a jelo zas zpátky a byli tam asi samí borci a jenom řvali jééé ňáká kunda :D asi měli taky dost :D. Došla sem dom a furt nemohla spat, a když sem usla, tak sem se za chvílu vzbudila... No to zas byli sny :D. třeba že se schovávám před policajtama v ňákým křoví a tak furt něco :D. No konec :D. O půl 10 ráno mi přišla smska od jednoho takového ****** xDxdxD a já sem si z toho málem cvrkla :D:D:D prostě trapas, psát to sem radši nebudu :D. No každopádně jsem spala dál a pak se vzbudila nějak v 1 :D. Dobrý den :D. Byla to zase pěkná noc a doufám, že nebudu nikde na fotce, jinak se du zahrabat :D.
Debbie Tension
PS. Každopádně ve školním roce mi bude to každodenní kalení chybět xD. Jo a fotr prej v pondělí jede do piče a vrátí se až ve čtvrtek... Ale na co mi to je když budu ve škole :-/////// kurváááá :D. Jo a z pátku na sobotu prej bude taky v piči, takže tu poslední summer mám snad jistou :D jůůůhůůů :D a neřešte mě, já se z toho chlastu ještě moc nevyspala :DD:D:

Nj nákupy xD

29. srpna 2008 v 17:49 | Debbie Tension |  Diary
Ahoj, ahoj, ahoj xD
Teď mám chvilku čas, protože čekám až mi uschnou vlasy xD, takže jsem se rozhodla napsat Vám o včerejšku a o plánech na dnešek <3 xD.
Včera jsem byla v Břeclavi nakupovat. Jely jsme se ségrou ve 2hodiny vlakem (původně jsme teda měly jet už v 1, ale já jsem si nestihla vyžehlit vlasy, tak jsme jely později :D:D:D). V Břeclavi jsme čekaly na matku až přijde z práce (no nebyla nám schopná svěřit peníze, aby jsme si nakoupily samy xD) a pak si šly ještě koupit něco na jídlo. Jsme tam tak jedly a teď přišel takovej "borec" :D (nvm jestli byl ožralej nebo postiženej xD) a říká "Dobrou chuť slečny..." nebo co to valil :D. Matka se na něj jenom tak divně dívala a ségra se ho snad i bála. A já na něj "Tak dík" on že "Prosím" a šel :D:D:D. Zajímavej člověk xDxDxD. No vlezly jsme do jednoho obchodu a tam jsem si koupila krásnou červenou mikinu s lebkama (můžete vidět na fotkách v přechozím článku ;-)). Pak jsme šli ještě kamsi a tam jsem si koupila taký super "EMO pásek" :D.... Prostě ten černo-bílý kostičkový mno xD. Pak přijel fotr a jeli jsme na druhou stranu Břeclavi... K Tescu a tak...Prostě sou tam nějaké nové obchody...Jako chvilkama jsem si tam připadala skoro jak v Brně :D. No nejdřív jsme vlezli do jednoho obchodu a tam byli jakési slevy, tak mám dvoje gatě :D. Pak jsme šli do Deichmana a tam sem si koupila boty...Ale kdyby jste viděli, jak dlouho jsem je vybírala :D:D:D.Vyzkoušela jsem si asi 15 párů bot a to myslím vážně... Mno chtěla jsem i Conversky, ale matka prej jestli jsem se nezbláznila :D:D:D tak co už :D. No tak to je asi všechno, nějak v 7 jsme dojeli dom a pak jsem zas letěla ven :D. To radši popisovat nebudu, ale byl to pěkný večer *in love*.
A dneska? Chci si konečně koupit ty vstupenky na Code red... teďka sou za 150kč!!! a od září už za 200...to je dobrá cena že?::D se nedivim tady v zapadákově :D:D:D. Proto musím jít dnes do Brooklynu......Ještě předtim máme jit s klukama kamsi na táborák, tam se ožereme, a pak prej půjdeme do Brooklynu......Úžasné :D. To je přesně pro mě :D. Matka má sice kecy, ale dneska je zakončení prázdnin a ten koncert chci k svátku (11.září - Deniska :D:D:D), tak to snad pochopí mno :D. Mějte se, já půjdu co nejdřív ven :D.
Debbie Tension
PS. Toto je dneska v Brooklynu xD
29.08.2008
Comeback Euro 2008
Pokud vám nestačilo letošní fotbalové Euro, budeme tak trošku pokračovat na Brooklynu. Připravte dresy, naleštěte kopačky, nasaďte chrániče a štulpny, ale hlavně namasírujte nohy a to nejen pánové. Postavíme exkluzivní nafukovací branku IGOAL, která nezraní a uvidíme jakou máte trefu, kolik zvládnete nožiček a možná i hlaviček :o) Ceny budou připraveny v podání energy drinků a pro děvčata nebude chybět dárková kosmetika od IN! Cosmetics. Na baru kvalitní pití po celý večer. Navíc, kdo přijde na tuto akci v dresu fotbalového teamu má vstup ZDARMA! Na baru Mojito Mega Párty - Letní osvěžující drink Mojito za super cenu 30,- Kč. Za tuto cenu tento drink nikde nekoupíte!!!!

2 nové fotky

29. srpna 2008 v 17:01 | Debbie Tension |  Photos miss
Nj, po dlouhé době jsem se vyfotila a upravila fotky xDxD
V původní velikosti je najdete na mém myspace...

Jáj xD

28. srpna 2008 v 13:20 | Debbie Tension |  Blah, blah, ...
Jooo za chvilku jedu do Břeclavi tak se mějte nvm kdy dojedu :D
Páááá
DT

Škola

27. srpna 2008 v 19:29 | Debbie Tension |  Blah, blah, ...
Ikdyž tomu pořád nevěřím, je to tak... Už za pár dní se budu muset vrátit do školy. Jdu sice do prváku ale nebude to pro mě nic nového, protože jsem na té samé škole.... Teda na osmiletém gymplu :-/. Nevím jak to tam vydržím, nejlepší kámoši z té školy odchází a zůstanu tam skoro sama... A tentokrát už to asi vážně nedám a propadnu.... xD No co, učit se mi nechce a sem úplně blbá...Mě by teda základní vzdělání klidně stačilo, ale vykládejte to našim xD. No nic....Kdyžtak sem pak něco doplním, teď se du chystat ven :)
Debbie Tension

Fotky - 26.8.08

27. srpna 2008 v 18:41 | Debbie Tension |  Photos miss
Nj, včera jsme se s kamoškou po dlouhé době viděly, tak jsme hned musely udělat několik fotek... Omlouvám se za tu nekvalitu mno.... xD
Já? xD Fuj :D
Více v celém článku....

Zjistěte o sobě něco nového!

27. srpna 2008 v 13:40 | Debbie Tension |  Other others
Z následujících druhů ovoce zvolte jeden a zjistíte o sobě něco nového!
Prosím, zvažte vše důkladně, nebuďte zbrklí.
Je to paráda,sám jsem byl překvapený.
Vaše volba o vás toho hodně prozradí.

LíbímSeTi? - diskuze xD

26. srpna 2008 v 16:58 | Debbie Tension |  Other miss
Prostě jsem to chtěla zkusit :D. Takže http://diskuze.libimseti.cz/libimseti-323782?SID, prohlídněte profil, hlasujte v anketě a napište svůj názor ;-).
Díky
Debbie Tension
P.S. Jo dost mě rozesmálo, jak tam někteří jedinci xD píšou že sem EMO ::DDDDDD tak ještěže to vím :D

Morandi - Angels

26. srpna 2008 v 15:50 | Debbie Tension |  Other music
No dobře, sice to není vůbec můj styl hudby a ani se mi ta písnička nějak moc nelíbí (a to video už vůbec xD), ale mám na to úplně úžasný vzpomínky a myslím, že je to pro mě písnička těchto prázdnin :) *in love* xD

Víte co?

23. srpna 2008 v 17:53 | Debbie Tension |  Diary
Nevíte? Já taky ne! :-D Nevím co sem mám psát, co sem přidávat a v poslední řadě taky, co mám dělat... Strašná nuda je xD. Kdyby aspoň bylo s kým jít ven, ale ono ne :-/ a už zase nemám cíga :'(. Jo to sem chtěla napsat....že včera (no teda spíš dneska v noci) jsem na tu summer jela :D. Ale kdybyste mě viděli xD. Měla jsem růžovej svetr, bílý boty a barevný triko xDxDxD. Chápete jo... to se u mě normálně nestává :D. Ale to byla pouze taková denní blbost....ale všichni docela čuměli :D. No neměla jsem peníze..... Teda jo... ale musela sem pak platit ještě 150 za taxika a 60 za vstup a z toho co mi zbylo jsem si koupila jednu zelenou a cíga (ano správně...já za tu noc vykouřila celou krabku.....zase xD). Pak jsem potkala spolužáka a ten mě pozval na zelenou a pak jsem tam už seděla na suchu... No kámoška se na to nemohla dívat, tak mě pozvala na vodku :D....pak na další a na další a pak na malibu a na zelenou a tak furt dokola :D. Jsem se válela dole na hřišti, ale z tama mě vyhodili, tak jsem se přesunula válet na tribunu :D. Mě bylo tak zle :D:D:D. Pak mě nějakej kluk donesl další vodku a to už bylo jako moc.... Né tak víte co, já pila tu noc ještě za někoho... Ale musím se pochválit, že jsem pila úspěšně až do nevědomosti.Děkuji za pochopení :D. Pak jsem taky komusi vypila pivo a pak !POZOR! i nealko a to semtex a coca-colu :D. Bylo zajímavý jak ti lidi, kteří mě buď vůbec neznají a nebo mě sotva pozdraví, tam kolem mě běhali jak sem tam zůstala sama :D. Pak tam byla kámoška s nějakým borcem a já tam kolem nich tancovala a prostě dělala pičoviny, jak sem měla dost :D:D:D. A asi 7 nějakých neznámých kluků za mnou přišlo jestli jdu tancovat :D. Srala sem na ně :D. Sem byla ráda že vím kdo su :D:D:D. No pak sem si tam sedla za kámošama... Měli radost, že mě vidí :D. Jo předtím i spolužák měl zase radost, že mě vidí :D:D:D. Taky byl na šrot, tak sem aspoň nebyla sama... Jsme si rozuměli jak nikdy :D. No pak teda, že pojedem dom... Na to, že jsme chtěli jet dom ve 2 (ptž kámoška jela ráno kamsi do pryč), bylo volání taxika ve 3hodiny dost divný :D. Ale mě to neva :D. Tak nám řekl, že dojede za půl hoďky :D. Sme se vrátili zpátky na summer a já tam začla valit do nějakých borců (znám je tak od vidění), že bych šukala až bych pukala :D.D:D:D A furt něco...asi to bylo velice vtipné, protože se tomu smáli :D. teda oni se smáli spíš mě, ale mě to fakt nesere :D. Vždyť jsem zapíjela ******** :). Jo pak sme šli teda čekat na toho taxála a když přijel tak že s náma pojedou ještě nějací 3kluci :D:D:D taky je znám od vidění...bydlí v zapadákově vedle našeho zapadákova :D:D:D. hej sme se po cestě tak nasmáli :DDDDDDD. a jeli sme kamasi úplně zadem a celý si to objeli :D. protože tam jak se jede normálně prej byli policajti no a ti kdyby nás takhle viděli :D (vsadím se, že jedinej plnoletej a střízlivej tam byl ten taxikář :D:D:D). No nějak ve 4 jsme dojeli dom a čau :D. To zas byla noc :D
Debbie Tension

Klasifikace hoven

23. srpna 2008 v 15:37 | Debbie Tension |  Other others
Omg xD To je tak nechutný, až je to vtipný xDDDDDD
Duchovo sraní
Je typ, kde cítíte, že hovno jde ven, vidíte hovno na toaletním papíře, ale v míse žádné hovno není.
Čisté sraní
Je typ, kdy cítíte, ze hovno jde ven, vidíte hovno v míse, ale na toaletním papíře po něm není ani stopy.
Mokré sraní
Utřete si zadek padesátkrát, a pořád cítíte, ze to není ono. Sraní úspěšně skončíte vložením záchodového papíru mezi zadek a spodní prádlo, abyste ho (to prádlo) neponičili těma děsnýma hnědýma skvrnama.
Více v celém článku...

Diplom za bleskovku

22. srpna 2008 v 16:37 | Debbie Tension |  Other miss

Pátek

22. srpna 2008 v 16:30 | Debbie Tension |  Blah, blah, ...
Nj už je zase pátek... A dneska v noci...poslední prázdninová summer night party...pak už bude jenom jedna v září a konec :'(. Nejdřív jsem myslela, že tam vůbec nepojedu, ale nakonec jsme se dohodli s kámoškou že jo.....ikdyž ona pak kamsi zdrhne, takže tam budu muset sehnat někoho, s kým tam strávím noc :D. Snad to nebude tak těžký :D. Pokud najdu ty lidi co vždycky tak mě poser :D:D:D. Jo sice tam budu jenom do 2 ale budu tam :D: A jedem nejak v 9 bo co taxalem tam i z5 :D. Teda eště musim oznamit matce že tam jedu a vyžebrat od ni aspon 3kila xD *nevinný úsměv* :D to zas bude keců :D. no nic du ji překecat :D.
DT

Co tu dělám?

22. srpna 2008 v 1:20 | Debbie Tension |  Blah, blah, ...
Tento článek vůbec nemá smysl, takže to neřešte :D:D:D. Půjdu spát ale nemůžu protože přemýšlím jak se jinak řekne klaksonu v autě :D:D:D. Ani nvm jak by se to jako mělo menovat ale prostě z toho ted neusnu :D:D:D. Jsme prostě národ debilů :D. Už to řeší plno lidí :D:D:D
DT

Řetězák /// 15

21. srpna 2008 v 23:21 | Debbie Tension |  Chains
Jaký máš za mobilní telefon?
... samsung
Máš na něco úchylku?
... ano twincest xD
Kolik kostek cukru si dáváš do čaje?
... dost