Tento týden /o/

31. července 2008 v 16:15 | Debbie Tension |  Diary
Ahoooj...Takže už se mi celkem spravila nálada a tak jsem se rozhodla vám vypsat události tohoto týdne <3 xD.
Pondělí - Spala jsem asi do 3. Pak nějak v 6 jsem šla ven s Kikinou a v 8 s Mirkou. Nejdřív jsme potkali Lenku a pak nějaký blbce a šli s nima na táborák. Měli víno a pivo a já se ožrala xD.
Úterý - To jsem spala asi do 1. Pak zase kolem 8 jsem šla ven s Mirkou a Lenkou a zase jsme potkali ty blbce a šli s nima na táborák. To jsem se ožrala ještě víc než v pondělí a skoro jsem netrefila dom xD.
Středa - Jo to byl celkově nejlepší den (zatím). Původně jsem myslela že vůbec nepůjdu ven, protože mi bylo blbě, ale nakonec k večeru už mi bylo líp, takže jsem šla. Jo když jsem ještě byla doma tak hlasili rozhlasem, že nějaká holka od nás je od soboty nezvěstná =O. Jako já ji ani pořádně neznám, takže jsem myslela, že se mě to nijak netýká. Akorát jsem ji viděla jako jedna z posledních osob, předtím než zdrhla z domu =O. No takže šli jsme zase s Mirkou na ten táborák a byla tam úplně nehorázná nuda. Potom když se začalo stmívat tak se nám začalo chtít úplně spát a skoro jsme tam usínali. Nějak o čtvrt na 10 mi volala matka že u nás byli policajti. Měli jste vidět, jak rychle jsem se probrala xD. Prej se ptali na tu holku co zdrhla a že po 10. zase dojdou aby se mě zeptali xD. No já už se ani nenapila vína a ani si nezapálila a za chvilku jsem šla dom a Mirka mě šla doprovodit. Fakt nějak v 10 dojeli a vyptávali se mě......A šlo upe vidět jak mi ta policajtka nevěří a myslí si, že něco vím, ale nechci jim to říct.......Hmmm jasný...Dyť já tu holku ani neznám :-/. Pak konečně vypadli a my sme šli zpátky na táborák. Musela jsem se ožrat a zkouřit xD. Měla sem nervy v prdeli, protože já a policajti.....To nejde k sobě :D. Nemáme se navzájem rádi :D. Na tom táboráku přibylo pár lidí.... A prostě "kluci" a většině bylo kolem 25 xD. Né ale dobrý takový sou nejvíc v pohodě protože do mě nevalí s Tokio Hotel a tak...... Nasrat :D. Čím starší tím lepší :D:D:D. No dobře tak né... Jak je někomu víc jak 30 tak je starej xD. Jo a samozřejmě že tam do mě všichni začali valit a ten jeden furt že su tam nejpěknější a také kecy..... xD. Super no to byl kámošky bratránek xD. A jistě že dom sem zas došla upe na šrot a pak nějak ve 2 šli kolem našeho další lidi na šrot a ta jedna holka hodila hubu a udělala si něco s rukou tak jí tam volali záchranku no fakt sem se dobře vyspala.........
Čtvrtek - V 9 ráno tady takový 2 dementi řvali před barákem.... Tsssssssss...... xD. Jo dneska bych měla jit spat k Mirce ale to chcu vidět co na to zas řekne matka xD.
DT
Linkin Park - Numb (Live in Brno)
EDIT17:45: No to si děláte prdel xD. Teďku tu byl ňáký chlap z kriminálky xD to je jak ve filmu kurva xD. Ale furt se mě vyptává na to samý xD. Mě jebne... Jo k té Mirce du spat...pak se ještě ozvu...čau čau :D
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Carris Carris | Web | 31. července 2008 v 22:12 | Reagovat

Nj ... Břeclav 4ever =D ... A Linkin Park tuplem xD =D (LVB xD)

2 Fogi ^^ Fogi ^^ | Web | 1. srpna 2008 v 11:19 | Reagovat

heeeej jako mazec :D z cajtů by mě asi šiblo twe :D oni jsou neskutečně divný .....mm nemám je ráda :D

3 SusieSNUGGLING™ SusieSNUGGLING™ | Web | 2. srpna 2008 v 10:45 | Reagovat

wow jako ve filmu :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama