Pátek 11.7.08

12. července 2008 v 16:04 | Debbie Tension |  Diary
Jo, včerejšek byl moc. Pro mě super, horší už to bylo pro moji peněženku xD. Utratila jsem tolik moc peněz... To se mi často nestává... Ne že bych utratila jenom všechny svoje peníze, ale dokonce i těch několik stovek co mi dala matka xD. Já jsem prostě debil mno :D.
V 11 ráno jsme jeli do Brna, nejdřív šli do KFC, potom běhaly z jednoho obchodu do druhého a já si koupila v New Yorkru úplně dokonalé tričko, v Pink takový ten řetěz na kalhoty a pak ještě kostkovaný černo-řůžový návleky na ruce ale to už nevím kde :D. Potom jsme asi hodinu seděli na nádraží a dělali kraviny (viz. fotky a video :D:D:D). Pak už jsme jeli domů. Ve vlaku se to nedalo.. Bylo úplně odporný vedro :-/. Nějak o půl 6 sem přišla domů a sedla k PC :D.
V 10 večer jsme vyrazili na Summer night party ... Nj byla celkem sranda... Potkala jsem plno lidí ze třídy a s jedním spolužákem jsme měli rozlučák :D (a pak mě nechtěl nechat odjet domů... smutné že? :'( :D:D:D). Taky jsem viděla absinthový víly :D, křičela hlášky z Henryho Propera a dokonce se mi podařilo vyžebrat asi 15 cigaret a to pokaždé od někoho jiného :D:D:D. Potom ve 2 (tak brzo že :D) jsme jeli domů a zastavili před kámoščiným barákem, takže jsme se musela táhnout ještě přes půlku našeho zapadákova pěšky... Jako chvílema jsem myslela, že ani nedojdu :D. Teď hlavně doufám, že nebudu nikde na fotce, protože jsem byla úplně totálně na šrot :D. A hlavní je, že mám přijet i příště ;-) :D.
Debbie Tension
P.S. Jo mimochodem... Fotr zase ani neví, že jsme nebyla přes noc doma :D.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama